GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 14545329
nr 1454 5329
Tallrikar
Kina, 11 st. Diameter: ca 24 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:49:53
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr